adelajda

kde se dá zakoupit slovník cizích slov?

Nejlepší odpověď
manon

:D :D :D Perfektně zvolená kategorie – takový záchvat smíchu už jsem dlouho neměla :D

Další odpovědi
Lucijej

Překvapivě v knihkupectví a v antikvariátech. A to jak v kamenných prodejnách, tak v e-shopech.

anonym

No, adelajdo, s tebou je to tady opravdu sranda!
Doplňuji:
Pro slovník si dojdi třeba na nádraží.

Děda Louda

Taky jsem se ho pokoušel koupit, ale ani v květinářství, ani u řezníka jsem neuspěl. Hned zítra skočím ještě do železářství a do drogerie.

hanulka11

v knihkupectví
Doplňuji:
zde ho máš online
http://www.slovnik-cizich-slov.cz/

Natty*

Potřebuješ si na něj půjčit? No děvče, nejlevnější koupíš asi tak za 50 Kč. Ale jestli je tato finanční částka pro tebe nepředstavitelná, používej slovník cizích slov online (http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/). Pokud ho ale chceš vlastnit, zajdi do knihkupectví nebo antikvariátu a určitě něco nalezneš! Tvé otázky mě opravdu baví :"DD

terry

Knihkupectví tě nenapadlo?