sushi

Kde se dá v Praze koupit pěkný oblečení?

Potřebovala bych poradit, kde v Praze seženu netuctové oblečení za rozumnou cenu, když vynechám H&M,C&A…atd.Nějaký malý kamenný obchod, kde to nebude vypadat jako v hrabáku.děkuji

Nejlepší odpověď
Marsyas

Narazil jsem na obchod krutyhadry.cz. Jen jsem viděl nápis a to jméno mě zaujalo, jinak o tom nevím vůbec, ale vůbec nic…
Ale fuj, fuj a fuj, koukám že to je hiphopová móda, fuj, fuj, fuj.
Ať koukaj táhnout, nebo si z česka ještě někdo udělá ´tvrdý geto´

Další odpovědi
Blanička

www.proidentity.cz