reika

Kde se dá v Olomouci zaparkovat co nejblíže k Hornímu náměstí?

Nejlepší odpověď
klumprt

Na Horním náměstí. Ale tam to asi bude za pokutu 🙂

annas

Ptáte se na parkování a uzavřete otázku, i když jde o legraci, jak je vidět z použitého smajlíka. Na Horním náměstí je možné parkovat na omezenou dobu jen s kartou o povolení vjezdu.

Kromě toho jsou na Horním náměstí trhy.

annas

Klikla jsem dřív. Stánky jsou i na Dolním náměstí, v dolní části pak kluziště. Místa k parkování obsazená. .

dnb

U Billy, říkalo se tomu „u letadla“, teď už tam ovšem nestojí. Nic se tam neplatí, stát tam můžeš klidně i rok a na Horní Náměstí je to půl kilometru.

NelieM

Já to nejčastěji dávám k tržnici, nebo naproti tržnice jak je autobusové nádraží,tak tam je dost velké parkoviště. 10kč/hod

gecco

Bez pokuty – ale za parkovné, třeba na Dolním náměstí…
😉

reika

A někde v blízkém okolí?

iceT

Kolárovo náměstí,stačí přejít přes silnici a projít Riegrovou ulicí.
Pak ještě se dá parkovat u hotelu Trinity,po parkovišti se dá dojet i dojít až k Atlantu a Č.spořitelně a podle spořitelny projdete Švédskou uličkou na Riegrovu ulici,vyjdete kousek od Bati a jste na Horním náměstí.Oboje parkoviště jsou placena,jinak mkněte do mapy,je tam vše velmi dobře vidět,teda kromě toho parkování
 https://www.go­ogle.cz/maps/@49­.5932241,17.252594,17z

https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=par­kování+u+horní­ho+náměstí+olo­mouc&sourceid=o­pera&ie=UTF-8&oe=UTF-8