kyselina 5

Kde se dá v ČR ochutnat molekulární gastronomie?

Ahoj. Dělám seminárku na molekulární gastronomii. Vím že tady v Čechách do toho dělá Petr Koukolíček a ten nabízí molekulární cattering. Já ale nechci pořádat žádnou oslavu a chci si jenom jít někam sednout a něco málo okoštovat. Máme v ČR nějakou restauraci, kde by se molekulárka vařila?

Vím, že se dá jít na Koukolíčkův seminář a tam se vyrobené jídlo konzumuje, takže asi nakonec budu volit tuhle možnost.

Ale není někde poblíž ČR nějaká molekulární rastaurace?

Díky Verča

Nejlepší odpověď
Drap

Třeba zde :
http://www.fir­my.cz/detail/12852909-restaurace-rebellion-praha-zizkov.html#ut­m_source=sear­ch.seznam.cz&ut­m_medium=hint&ut­m_term=molekul%C3%A1rn%­C3%AD%20gastro­nomie%20restau­race-praha&utm_con­tent=toppremi­se