Adula.57

Kde se dá stáhnout The Sims 2 Ve světě podnikání?

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat kde se dá stáhnout The Sims 2 Ve světě podnikání? Hledám to všude možně ale nic a kupovat se mi to nechce… Kdyby bylo možno napsat kde se to dá stáhnout zdarma a bez dalších stahování nějakých kodu. Díky

Nejlepší odpověď
tyrox

Ano zde to stahneš,špátná zpráva je ,že max rychlost stahování je jen 300 Kb/s pokud nejsi VIP uživatel (což je za peníze)

http://www.uloz­.to/hledej/?q=the+s­ims+2+ve+svete+pod­nikani