dennis15

Kde se dá stáhnout aplikace na dotykový mobil Nokia 5230…

Kde se dá stáhnout aplikace na Nokii 5230 „Talking Tom cat“

Slyšel jsem, že se dá stáhnout jen na mobil s op. systémem Android, ale kamarád ho má na LG s op. systémem Symbian, který mám já. Bohužel se nedá odeslat přes Bluetooth.
Doplňuji:
A neexistuje třeba nějaký program na podporování aplikací pro Android, které chcete dát na Symbian?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano pro android se skutečně dá stáhnout přímo v katalogu Android MARKET:

http://www.ap­pbrain.com/ap­p/talking-tom-cat/com.outfit7­.talkingtompro
(plná verze stojí asi 20 kč, ukázková verze je zdarma)

Nevím o tom, že by existovala verze pro symbian.

Nicméně nové LG telefony už jsou také vybaveny Android systémem … třeba tyto
http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/f:1666:7­;2479:101172/

anonym

k doplňující otázce jen tolik, symbian telefony obvykle nemají dostatečný výkon k tomu aby na nich mohly běžet Android aplikace.

Na symbian telefonech android aplikace spustit nelze.