Ing.internet

Kde se dá stáhnout AJ film s AJ titulky? Dík

Zdarma a nejlépe bez registrace na stránkách.

Odpovědi
SinceX

Jedna možnost je taková..

Stáhni si obyčejný film v angličtině a k tomu z jiných stránek, třeba „maďarských“ stáhni titulky v angličtině. Pochybuji, že budou mít obě verze v AJ.

Nebo, stáhni si film ale aby to byl DVD-formát Video_TS.vob, často se nacházejí na originálních DVD-čkách. Většinou se tam najde Anglický dabing, český dabing, slovenský dabing..titulky české a anglické nebo slovenské..:) A přehrajete to v Power DVD. Vyberete zvuk – anglický a titulky anglický..:)