VIKTORIÁ

Kde se dá sehnat tzv „berkinka“ kabelka??

Nejlepší odpověď
anonym

Tato kabelka se jmenuje „Birkinka“ (podle pop hvězdy Jane Birkin a její cena se pohybuje od 3tis. do 25tis.euro, nehledě na čekací lhůty. Odkazů je na netu dost, jen musíš správně vědět, co vlastně hledáš.

http://moda.cz/Ka­tegorie/Doplnky_a_sper­ky/20110414_Bir­kin_kabelka_od_her­mes_je_symbolem_bo­hatstvi_a_luxu­su.html

Další odpovědi
Damiana

V butiku Hermés (v Praze v Pařížské). Čekací doba na Birkinku ale bývá dosti dlouhá, klidně i tři roky. Cena se pohybuje zhruba od dvouset tisíc až do několika miliónů korun (zlaté a platinové kování, osazování diamanty apod.)
Hovoříme o skutečné kvalitě.
Jestli chceš fůjtajbl napodobeninu, sorry, neposloužím. Fejky se mi eklují.

SuzanKa

Jako jo, jsou… ale tyhle duhový jsou taky krutý! Jako já bych si je klidně koupila… Nemám s tím problém :)

XenieRo

Mě se teď strašně líbí tato https://www.dif­ferent.cz/dam­ske-kabelky-tasky/desigual-pudrova-kabelka-bols-love-yourself_20saxp20-9999. Doufám, že ježíšek přinese nějaké peníze, abych si ji mohla koupit :)

GabulkaA

Tak coooo, přinesl? :) Co sis koupila? :) Čím sis udělala radost? :)

Pajka.111

No, tak ta je moc hezká… no a co ti mám povídat… different je moje závislost. Já tam vždycky nakoupím. Těším se na povánoční výprodeje.

XenieRo

Jojo, ani mi nemluv… tohle já znám moc dobře :D

Pajka.111

Tak co, byla jsi úspěšná? Dostala jsi nějaké kačky a koupila? :)

SuzanKa

No, holky, co vam mam rikat… uz ji mam doma… https://www.dif­ferent.cz/dam­ske-kabelky-tasky/o-bag-kabelka-mini-bordeaux-s-kratkymi-kozenkovymi-drzadly-extra-slim-naturale_kat23713 a miluju ji :D

Pajka.111

No ani mi nemluv :D Já jsem jak šílená. Jako není měsíc, kdy bych na tom different shopu nenakoupila :D Když oni tam mají tak super věci jako :(

Pajka.111

Tak ta je krásná :) Jinak já jsem si tam teď objednala tady tu ledvinku https://www.dif­ferent.cz/dam­ske-kabelky-tasky/guess-ruzove-2v1-ledvinka-embroidered-logo_hwsg7589800-cor. Na léto ideální.

Sonka Pop

Přesně tak :) Každopádně si dej pozor na padělky… podle ceny to neodhadneš. Padělky jsou ceněné stejně, jako originál právě proto, aby nebylo poznat, že je to fake. Osobně ti na kabelky doporučím https://www.dif­ferent.cz/dam­ske-kabelky-tasky. Tam nakupuju já a vždycky jsem se dočkala kvality.

SuzanKa

Ja tady na tom different taky nakupuju moc ráda. Mají tam totiž senzační výběr a hlavně neskutečný množství značkových věcí :)

Sonka Pop

Jj, hlavně u toho differentu je prostě jistotka, že mají jen samé origo kousky :)

SuzanKa

Holky!!! Vsimly jste si, ze na tom different shopu maji ted slevy :) Ale jak blazen :) Urcite tam mrknete :)