bolak

Kde se dá sehnat taková ta červená cedule, jak se s ní značej ulice?

Že bychom ji dali na dveře od bytu, akorát teda by tam nebylo jméno ulice ale nechal bych si tam napsat „chlív“, aby každá návštěva hned věděla do čeho jde.

Nejlepší odpověď
manon

Než shánět ceduli, nebude rychlejší vykydat? :) Budeš za hrdinu – budou Ti říkat Hérakle :)

Další odpovědi
Drap

Takových firem, které smaltované tabule vyrábějí je celá řada. Třeba zde :
http://www.kl-reklama.cz/sa­molepky,%20pra­porky/107-smaltovane-cedulky-smaltovane-znaky?product_id=191

elektrikář

Tabulku ti vyrobí na zakázku ve smaltovně Počítej s tím že dílen je málo a jsou dost drahé.

Michalmic

Zkusil bych se optat třeba tady www.abev.cz

kapka

Manon, bolak je určitě spokojený i s oslovením „Augiáši“. 🙂

A navíc teď před Vánocema je i šance, že když si tam napíše chlív, tak mu tam začnou lidi nosit dárky pro malýho Ježíška. 🙂

manon

:)

bolak

manon: nic se kydat nebude, přece bys masařkám nesebrala pelíšek, v takový zimě… (a to o sobě tvrdí že by mouše neublížila)

manon

Ahaaaa! – občas mi některé souvislosti uniknou a stane se ze mne sadista :) (to jsem nemohla tvrdit :) ).

bolak

Drap: a kolik by to stálo? myslím tu uliční, ne aby mi tam nakonec vytiskli obecní úřad..