Ljůca

Kde se dá sehnat pravá brigáda pro mladší 18ti let?

Existuje jich hodně. Ale velká část jsou jen podvody. Nevíte o nějaká pravé a kde?
Doplňuji:
Pardon, pro mladší 15 let!

Nejlepší odpověď
hanulka11

Zákaz práce fyzických osob do 15 let

Práce fyzických osob ve věku do 15 let nebo starších 15 let do skončení povinné školní docházky je zakázána. Tyto osoby mohou vykonávat jen uměleckou, kulturní, reklamní nebo sportovní činnost za podmínek stanovených zákonem č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti (§ 6 Zákoníku práce).

Práce mladistvých (fyzické osoby 15–18 let)

Zaměstnavatelé smějí zaměstnávat mladistvé (od 16 do 18 let věku) pouze pracemi, které jsou přiměřené jejich fyzickému a rozumovému rozvoji, a poskytují jim při práci zvýšenou péči

Zdroj: http://www.ic­m.cz/pracovni-podminky-mladistvych

Další odpovědi
Emms

Pokud máš mamku, která pracuje a třeba by potřebovala pomoct, tak se ji zeptej, jestli nechce pomoct a jestli bys z toho nemohla dostat nějaký honorář. Nebo nějaký film, nebo komparz :).