Jiirka

Kde se da sehnat obal na mobil?

Čaute, nevíte někdo, kde sehnat obal, nejlépe gelový, na mobil Avus a34? Nemusel by být přímo ma Avus, hlavně aby seděl foťák a rozměry.

Odpovědi
quentos

Kromě internetu se dá taky normálně sehnat v jakékoli (ale nejlépe stejné značky jako mobil) kamenné prodejně specializované na mobily. Na internetu to sice bude asi levnější, ale zas riskujete, že netrefíte správnou velikost nebo že zásilka nedorazí.

AmazedWolf

Na internetu.
https://www.go­ogle.cz/webhp?sou­rceid=chrome-instant&ion=1&es­pv=2&ie=UTF-8#q=obal+na+a­vus+a34

balca

Ebay

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

Jiirka

A když prostě něco takoveho jako gelovy obal na avus neexistuje?nezna nekdo aspon trosku stejny styl zadni casti mobilu abych mohl koupit nejaky jiny?

Emefej

Když prostě něco takoveho jako gelovy obal na avus neexistuje, tak ho asi neseženeš.

Jiirka

A proto se ptam jestli nekdo nepozna nejaky podobny mobil jako je avus,ktery by aspon teoreticky mohl sedet na avus.