Kde se dá sehnat kýbl na nervy?

Potřeboval bych menšího obsahu!

Nejlepší odpověď
gecco

Používám běžné plastové, ale občas mi přetéká…
😉

Další odpovědi
briketka10

Žádný kýbl na nervy nesháněj
sežeň si pořádnou uzdu 😁

fcoop

To fakt nevím,ale zase znám dva celkem slušný vtipy.

Arabský přistěhovalec v Torontě přijde k doktorovi a povídá „Cítím se mizerně.“
Doktor ho prohlídne a potom řekne: „Musíte po celý týden čurat a chodit na velkou do kýble a nakonec tam přihoďte mrtvou rybu s trochou shnilého zelí. Dejte si na hlavu ručník a po tři dny výpary inhalujte.“
Arab to udělá, po třech dnech přijde nazpět k doktorovi a říká: „Cítím se skvěle! Co bylo se mnou špatného?“

"Stýskalo se Vám po domově.

Božena si chce vystřelit z manžela,a tak napíše dopis.........

„Milý Kájo. Nezlob se, ale čekala jsem od manželství víc. Je to pořád stejné, stereotypní, nic se neděje a mě už to nebaví. Odjíždím k mamince a podávám žádost o rozvod. Božka.“
Položí dopis na stolek, aby byl na očích a schová se pod postel. V tom přichází Kája. Přečte si dopis a nahlas uvažuje.
„No co se dá dělat. Všechno zlé je k něčemu dobré.“ Zvedá telefon a volá:
„Ahoj, miláčku, tak stará to už asi pochopila a podává žádost o rozvod. Jen jí tu něco napíšu a za chvíli jsem u tebe.“
Vezme dopis, připíše k němu několik vět a zabouchne za sebou dveře.
Boženka vyleze zpod postele celá ubrečená, přes slzy nevidí a vrhne se na dopis, kde je připsáno:
"Taky jsem si dělal legraci. Šel jsem na pivo, byly ti vidět nohy. Kája

marci1

Tady máš kyblík na nervy menšího obsahu, 1 ks za pouhých 55.- Kč: 🙂
http://www.humor-shop.cz/cz/1-6067-kyblik-nervy-s-kop/

led

Nervy sú pružné. Stačí ich odložiť do pohárika na zuby, aspoň sa nebudú samé báť. Nemusíte hneď zháňať kýbel.

Kepler

U neurologa bývá docela výběr.

redy

No, a teď jsem fakt na… není ani jeden paleček:-(

briketka10

Já mám nervy na uzdě to je nejlepší, nebo néé 😁

gagaga

ja tedy nechci nak radit..ale zda se mi praktictejsi mit ty nervy v pr…
a nemusite nic shanet :p

  • iv-

redy

  • iv- 😁

anonym

_iv- ty nervy v pr… mám, když jsem u zubního lékaře.

redy

b. – stím souhlasím jdu v pondělí ☹

gagaga

redy, Va uz si jdete pro treti , zee ? :p

gecco

😉

briketka10

Chacháá 😁