ranchsm

Kde se dá sehnat Grosgrain?

Sbírám modely koníků Schleich. U těch nouzi o ohlávky a jiné nemám ale na breyera bych chtěla něco lepšího.
Nevíte kde by se dal sehnat materiál jako je Grosgrain nebo ,,nylon"

Nejlepší odpověď
chudst

Tak ted jsem musel zajet na google, material „grosgrain“ neznam. Pro ostatni: je to anglicky vyraz – cesky vyraz je „grogrén“.

A nejake stuzky z grogrenu najdete treba zde: http://www.scrap-eshop.cz/kata­log/cze/zbozi_48/de­korace_51/stuz­ky-masle--ribbon-_127/grogren_541
Doplňuji:
A co se tyce nylonu – nevyrabeji se z nej treba rybarske vlasce? Takze co treba v rybarskych potrebach?