Kric.ouwner

Kde se dá podívat nebo stáhnout seriál The shield v CZ ???

Jelikož nejde opravit starší otázka a tím pádem by lidé jí nemuseli pořádně pochopit , musel jsem jí opravit a napsat znova , Hledám serial Policejní odznak v češtině ke shlédnutí nebo stažení …
Doplňuji:
No to by byla paráda , jestli bych tě od ničeho nezdržel tak by to bylo fajn kdyby jsi mi pak hodil na to link , a myslím si že dost jiných lidí by si to také stáhlo protože to fakt nikde prostě není a je to fakt bomba seriál …

Nejlepší odpověď
bolak

Hm, koukám nato že to nejde. Dokonce mi zmazali i moje duplicitní účty, takže tě tam nemůžu ani propašovat (doufám že se mi to samý nestane i tady).

Hele, nikde jinde to asi neseženeš, možná na warcentru, ale to bude nadlouho, takže to uděláme takhle, já ti to stáhnu, a pak ti to hodim na uložto.

…ale bude to chvíli trvat, ok?
Doplňuji:
Jede mi to jenom 40kb/sec, takže odhadovaná doba je „někdy zítra“.

Zatím si stavěj věže z kostek, nebo si kup třeba mikádo…

Další odpovědi
ReHu

Viděla jsem na netu jen ukázky. Když se nemůžu dívat, nahrávám si ho.
Dost dobrý 🙂
Doplňuji:
7. serie je poslední? Nevíš?

Kric.ouwner

Sedmá je poslední a včera dávali v TV poslední díl tzn. 14 :) …

bolak

Tak jo, mrkni na uložto, máš to tam > http://www.uloz­.to/hledej/?q=shi­eld+101+cz

Stačí napsat do vyhledávací lišty „shield CZ“ a k tomu trojciferný číslo.
101 = 1. série 1. díl
102 = 1. série 2.díl
atd.

Zatím je tam 11 dílů, další přibudou.

Kric.ouwner

Hele , já jsem na pracovním počítači a nemůžu tady nic instalovat přes to ulož to by to bylo asi nejlepší , když to hodíš přes noc tak by se to mohlo uploudnout , ale jinak fakt dík ..

bolak

Zatím mám staženou 1.sérii, ale koukám že na uložtu je šíleně pomalej upload, takže to bude trvat…

A nebo ještě mě něco napadlo, máš dc++? Jestli jo, tak dobrý, jestli ne tak si ho stáhni tady > http://www.sta­huj.centrum.cz/in­ternet_a_site/sdi­leni_souboru_(p2p)/str­ongdc/?g[hledano]=dc++&g[o­z]=2.42

Já teď musím zmizet, ale kolem 03:00 budu zpět a můžu ti poslat to co zatím mám, ale stáhni si nejdřív ten program.