Avatar uživatele
Kric.ouwner

Kde se dá podívat nebo stáhnout seriál The shield v CZ ???

Jelikož nejde opravit starší otázka a tím pádem by lidé jí nemuseli pořádně pochopit , musel jsem jí opravit a napsat znova , Hledám serial Policejní odznak v češtině ke shlédnutí nebo stažení …
Doplňuji:
No to by byla paráda , jestli bych tě od ničeho nezdržel tak by to bylo fajn kdyby jsi mi pak hodil na to link , a myslím si že dost jiných lidí by si to také stáhlo protože to fakt nikde prostě není a je to fakt bomba seriál …

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, Pájo, briketka10 před 4294 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

Odpoveď byla označena jako užitečná

Hm, koukám nato že to nejde. Dokonce mi zmazali i moje duplicitní účty, takže tě tam nemůžu ani propašovat (doufám že se mi to samý nestane i tady).

Hele, nikde jinde to asi neseženeš, možná na warcentru, ale to bude nadlouho, takže to uděláme takhle, já ti to stáhnu, a pak ti to hodim na uložto.

…ale bude to chvíli trvat, ok?
Doplňuji:
Jede mi to jenom 40kb/sec, takže odhadovaná doba je „někdy zítra“.

Zatím si stavěj věže z kostek, nebo si kup třeba mikádo…

Upravil/a: bolak

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?ReHu Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

Viděla jsem na netu jen ukázky. Když se nemůžu dívat, nahrávám si ho.
Dost dobrý 🙂
Doplňuji:
7. serie je poslední? Nevíš?

Upravil/a: ReHu

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kric.ouwner

Sedmá je poslední a včera dávali v TV poslední díl tzn. 14 :) …

před 4292 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Tak jo, mrkni na uložto, máš to tam > http://www.uloz­.to/hledej/?q=shi­eld+101+cz

Stačí napsat do vyhledávací lišty „shield CZ“ a k tomu trojciferný číslo.
101 = 1. série 1. díl
102 = 1. série 2.díl
atd.

Zatím je tam 11 dílů, další přibudou.

před 4293 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kric.ouwner

Hele , já jsem na pracovním počítači a nemůžu tady nic instalovat přes to ulož to by to bylo asi nejlepší , když to hodíš přes noc tak by se to mohlo uploudnout , ale jinak fakt dík ..

před 4294 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Zatím mám staženou 1.sérii, ale koukám že na uložtu je šíleně pomalej upload, takže to bude trvat…

A nebo ještě mě něco napadlo, máš dc++? Jestli jo, tak dobrý, jestli ne tak si ho stáhni tady > http://www.sta­huj.centrum.cz/in­ternet_a_site/sdi­leni_souboru_(p2p)/str­ongdc/?g[hledano]=dc++&g[o­z]=2.42

Já teď musím zmizet, ale kolem 03:00 budu zpět a můžu ti poslat to co zatím mám, ale stáhni si nejdřív ten program.

před 4294 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek