Avatar uživatele
anonym

Kde se dá najít v okolí Prahy nějaký mlýn, kde se mele mouka?

Doplňuji:
Děkuji za výborné rady.
www, Tys mi tedy dal. To je seznam, že mám co dělat aspoň týden. Takovou nadílku jsem nečekala. ☺☺☺

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? iceT, beer, anonym, Damiana před 4322 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Odpoveď byla označena jako užitečná

Pouze z netu.
Musíš si to ale projít, já to nezkoumal 😁 :
Doplňuji:
Taky jsem se kočko snažil 😁 !

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&cli­ent=ms-opera-mini&channel=new&sky=­ee&redir_esc=&hl=cs&q=F­unk%C4%8Dn%C3%­AD+ml%C3%BDn+v+pro­vozu+st%C5%99e­do%C4%8Desk%C3%BD&

Upravil/a: www

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym, anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

já vím jen o mlýně v Bohutíně u Příbrami a v Sedlčanech ty fungují určitě -
ale to moc u Prahy asi pro tebe nebude

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Hanulko, Bohutín je přece jenom dost z ruky. Sedlčanskou mouku z Pejšova mlýna právě dospotřebovávám (ta se se mnou stěhovala i do Turnova a teď zase ku Praze). Potřebuju ale najít něco u Prahy, aby mne nestálo víc cestování do mlýna, než mouka za plnou cenu někde v Kauflandu. Moc děkuju, napadlo mne, jestli třeba nemají nějakou zásilkovou službu. Vím, že majitelka byla hodně kreativní žena.

před 4322 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

Nezbude než je kontaktovat a nebo se poptat na jejich stránkách kam do Prahy mouku dodávají.

před 4322 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Hanulko, to mne už taky napadlo. Stejně je to divné, že jsem si tak dlouho lámala hlavu, že bych radši mouku „Pejšovku“ a že by ji mohli „přibalit“ při nějakém rozvozu mne trklo, až jsi mi ty Sedlčany napsala. Nějak to zkusím zorganizovat.
Vidíš to, rok jsme byly skoro krajanky. Sedlčany jsou prima městečko a jsou tam fajn lidi, bytnej – to byla hrůza. Díky němu jsem se do toho mlýna ale dostala.

před 4322 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek