Kde se dá najít v okolí Prahy nějaký mlýn, kde se mele mouka?

Doplňuji:
Děkuji za výborné rady.
www, Tys mi tedy dal. To je seznam, že mám co dělat aspoň týden. Takovou nadílku jsem nečekala. ☺☺☺

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

Pouze z netu.
Musíš si to ale projít, já to nezkoumal :-D :
Doplňuji:
Taky jsem se kočko snažil :-D !

Zdroj: www.google.com/search?nomo=1&c lient=ms-opera-mini&channel=ne w&sky=ee&redir_esc=&hl=cs&q=Fu nk%C4%8Dn%C3%AD+ml%C3%BDn+v+pr ovozu+st%C5%99edo%C4%8Desk%C3% BD&

Další odpovědi:

Zlatý

já vím jen o mlýně v Bohutíně u Příbrami a v Sedlčanech ty fungují určitě -
ale to moc u Prahy asi pro tebe nebude

Diskuze k otázce

anonym

Hanulko, Bohutín je přece jenom dost z ruky. Sedlčanskou mouku z Pejšova mlýna právě dospotřebovávám (ta se se mnou stěhovala i do Turnova a teď zase ku Praze). Potřebuju ale najít něco u Prahy, aby mne nestálo víc cestování do mlýna, než mouka za plnou cenu někde v Kauflandu. Moc děkuju, napadlo mne, jestli třeba nemají nějakou zásilkovou službu. Vím, že majitelka byla hodně kreativní žena.

Zlatý

hanulka11

|Nezbude než je kontaktovat a nebo se poptat na jejich stránkách kam do Prahy mouku dodávají.

anonym

Hanulko, to mne už taky napadlo. Stejně je to divné, že jsem si tak dlouho lámala hlavu, že bych radši mouku "Pejšovku" a že by ji mohli "přibalit" při nějakém rozvozu mne trklo, až jsi mi ty Sedlčany napsala. Nějak to zkusím zorganizovat.
Vidíš to, rok jsme byly skoro krajanky. Sedlčany jsou prima městečko a jsou tam fajn lidi, bytnej - to byla hrůza. Díky němu jsem se do toho mlýna ale dostala.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 412
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 262
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 147
Zlatý annas 141
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 108
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.