bolak

Kde se dá koupit takový ten klasický hadr na podlahu?

Ten co s ním vždycky ve filmech točenejch za socializmu vytíraj starý báby schody, tvar čtverec/obdélník, celkem těžkej, barva hnědá, po podlaze nádherně klouže a vždycky to mlaskne když s tím fláknete vo zem, nemůžu ho nikde sehnat.

Odpovědi
anonym

V každé drogerii, ale je ještě nezajetej, tak nemá tu správnou barvu 😁

mosoj

Tak to není pravda. Prodávají se hadry na podlahu bíle a nahnědlé. Ty nahnědlé
jsou mnohem lepší jsou řidší , silnější a lépe sají vodu. Bohužel viděl jsem je prodávat jenom v makru 10 ks á 180 Kč.
Těmi narážkami na socialismus a hadr chcete říct že tehdy lidi žili ve špíně ?

Džanička

Ten hadr jsem viděla u nás v drogerii Teta, stojí asi 40 Kč (Hlinsko)..

lukas.zmizik

třeba v eshopu
http://www.hy­gocentrum.cz/hy­gocentrum/eshop/3-1-Uklidove-pomucky/37-2-Hadry-na-podlahu-uterky/5/182-Hadr-MISTRAL-bily-na-podlahu

Je sice bílý ale po pár použití chytne tu správnou socialistickou­ barvu

Emefej

Mývaj to v Coopu.

bolak

mosoj: Zas nebuď vztahovačnej hele :) měl sem namysli to, že teď už jsou všude takový ty yče s návlekem a nebo mopy, kde se to všechno chytí do třásní a pak to zůstává na tý umytý ploše. Dřív bylo prostě koště a hadr, nebylo potřeba nic dokupovat když se nějaká část porouchala nebo zaprasila, maximálně novej hadr, a to právě hledám Jako nepochopil jsem tenhleten druh pokroku, kdy jsou na trhu přístroje který jsou 5× složitější, 4× dražší a když se část rozbije nebo urve, tak se to nedá ani přitlouct, protože je to celý umělohmotný :)