Fíli

Kde se dá koupit plastový výlisek pro zahradní potok?

Ať hledám jak hledám, nejsem schopen na internetu najít nějaký prefabrikát pro koryto potoka za předpodkladu, že nechci koryta s imitací žuly, pískovce apod.
Co chci je jednoduché (třeba PE) koryto, tedy stejná jednudochá černá forma stejně jako se to dělá u jezírek.
Díky za návrhy a rady.

Odpovědi
honza19hk

nevím velikost jakou sháníš ,ale klasická vodovodní nebo plynovodní trubka což je polyetylen podélně rozříznutá.Nic jiného hladkého asi neseženeš.
trubky se vyrábí ve světlosti 3omm až 1200mm-(při tomto průměru 30mm stěna.)

elektrikář

Polyetylénové odpadní trubky se vyrábějí i v průmněru 40 a více cm karboflexou rozříznout. Vyrábějí se také žlaby plast beronu na ochranu kamelů ty by šly také použít.