kde se dá koupit nafukovací křeslo ve tvaru fotbalového míče, spěchá!!!!

nafukovací křeslo ve tvaru fotbalového míče

Odpovědi
panenka

nafukovací míč ve tvaru míče koupíš u dantera.najet si na vyhledávač tam si napiš nafukovací křeslo ve tvaru míče klikni zobrazí se ti nabídky klikni na druhé okno od vrchu a tam ho najdeš i s cenou

kenyrts

tady ho máte:
Doplňuji:
když se vám to nezdá,tak se na to neptejte!!

Zdroj: http://zbozi.cz/p11782-homelite-nafukovaci-kreslo/?q=Home­lite%20Nafuko­vac%C3%AD%20K%C5%99es­lo&r=campaw1&sId=&at­DepotOnlyFlag=0&i­temType=new&max­StockAvailabi­lity=-1&paymentType=&dis­trict=&shire=&or­der=relevance