teena

Kde se dá koupit krémový peroxid vodiku na vlasy 12% a kolik stoji, vite někdo? je to nalehave

Nejlepší odpověď
panenka

Zde v odkaze si ho můžeš objednat za 99 kč

Zdroj: http://www.a-vlasy.cz/peroxidy-c-147_22.html

Další odpovědi
pekynka

Vyjel mi Goldwell za 314,– je toho litr a je na stránce Hair Cosmetics.

teena

objednavat to nechci buh vi kdy by mi to přišlo a celkem dosti to specha.. neprodavaj to v lekarne??.. jinak an odkazu ktery jste mi poslala se to neda koupit pišou tam že je to jen pro kadeřnice..

teena

přes internet když si to objednám tak buh vi kdy to přijde.. prodava se ten peroxid v lekarně?????