Dzejkob

Kde se dá koupit Jobový olej?

Kromě Eshopů a podobných parád? Prostě v kamenným obchodě. Jsem z Brna.
Doplňuji:
*jojobový olej ...........

Odpovědi
zjentek

volně jej pořizuji v lékárně formou objednávky, protože na skladě obchodníci toto zboží málo drží, lidi jej moc neberou, což mě pro jeho vlastnosti hodně překvapuje- skvělá věc od chodidel až po vlasy. Možná je na vině cena, 100ml stojí cca 200kč. Strukturou to vlastně není olej, ale vosk, za lidsky přijatelné teploty se chová více jako olej, tak proto tomu tak říkají ,)
Doplňuji:
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Simmondsia_chi­nensis
vyslovuj hohoba ,)

marci1

V běžném sortimentu zboží v drogerii by se měl dát koupit.
Doplňuji:
Také v lékárně.

Olus

A snad i takové ty BIO obchody, příp. dárkové zboží (Neroli ve Vaňkovce mají kosmetiku Saloos, tam bys ho měl najít).