johnyyyyyyyy

Kde se da koupit 96% a silnejsi jemny nebo jakykoli lih, ktery se da pouzit na tinkturu apod.?NE technicky

V lihovarech se da koupit jen ve velkem mnozstvi a ja potrebuji neco kolem 1–2 litru.

Nejlepší odpověď
www

Víc, než 96% nekoupíš.
Pod pojmem čistý líh pouze v lékárně, ale za spoustu peněz.

Další odpovědi
mosoj

95 % líh pouze v lékárně. Větší koncentraci lihu lze sice vyrobit, ale protože je líh silně hydroskopický ( váže na sebe vodu) , tuto koncentraci by jsi v domácích podmínkách neudržel. Proto se silnější líh běžně neprodává.