simonka

Kde se dá koupit 100% nebo s vyšším obsahem mast z konopí?

Kde se dá sehnat mast s vyšším obsahem % konopí? Zakoupila jsem v lékárně pouze se 4% léčivé konopí, což mne přijde hodně málo.

Nejlepší odpověď
annas

kuste se podívat na značku DOLORCANN – silná léčivá mast z konopí. Nevím, odkud jste. Používám ji.

V odkazu se přečtěte informace a vyberete si i prodejnu.

Zdroj: http://www.go­ogle.cz/search?sou­rceid=navclien­t&hl=cs&ie=UTF-8&rlz=1T4GGLL­_enCZ387&q=ka­nibalismus+u+hmy­zu#sclient=psy&hl=cs&­rlz=1T4GGLL_en­CZ387&source=hp&q=do­lorcann+mast+z+ko­nop%C3%AD+na+bo­lesti&aq=0&aqi=g2&aq­l=&oq=&pbx=1&bav=on­.2,or.r_gc.r_pw­.&fp=eb4f1d4326ad­d6ec&biw=954&bih=630

Další odpovědi
žolik

To bych se obrátila na léčitele,poněvadž větší obsah konopí může ublížit,je lepší být informovaná než na to doplatit,

Zdroj: žolík