bolak

Kde se dá informovat na další putování Jamese Bonda z Kyrgystánu?

http://www.no­vinky.cz/krimi/332387-jsem-bond-a-tocim-tu-klip-s-bilou-vysvetloval-ridic-skoncil-v-bohnicich.html

Zajímalo by mě jak to s ním dopadlo 🙂

Odpovědi
Zbynas

Podle posledních informací bude v Bohnicích minimálně 30 dní. Poté bude pravděpodobně záležet na jeho psychickém stavu. V současné době nemůže ani podepsat revers, protože tam není dobrovolně.

Zdroj: FTV Prima

zzzzz

Boláku, ty píšeš z Bohnic a chceš po nás, aby jsme ti věštili tvou budoucnost? 😁

Počkej, kouknu do karet. Vidím v nich Plegomazín:-DDD