tatanka

Kde se bude stavět další Globus? Neví někdo? Díky

Doplňuji:
Jíst a pít musím, pokladní ze sásady nebuzeruji jelikož pracuji ve velmi příbuzném rezortu. otázka byla tudíž směrována na určitou kvalitu, cenu a sortiment. děkuji

Nejlepší odpověď
Berušinka

Já doufám, že už nikde! Všude je přehypermarke­továno! Navíc ty lidi v nich, kteří si chodí léčit svoje komlexy na pokladních! Vím, jak s těma pokladníma všude „vyjebáv*j“ – vedoucí, lidi – ti by se měli probrat jinak je nikdo jiný než ukrajinka neobslouží! =(

Další odpovědi
arygnoc

zboural bych i už stojící!

budou mít (mají) české zboží?

naštěstí žiju v malém městečku, kde super/hypermarkety nejsou.