Skinn3r

Kde se berou lidi co zakladají firmy ?

Ja teda at se divam na lidi v okolí jak se dívam tak si vsichni furt stezujou na peníze nebo kdyby je vyhodily z prace ve skole se furt jen mluví o tom jak budem muset pracovat at se učíme tak kde se ty lidi berou ? To musejí bejt asi lidi co sou z rodin který se nebojí ty peníze vydělat nebo nevim a když se nekoho zeptate ze byste mohli neco zacit delat tak se z toho vykrucuje hlavne aby se nic delat nemuselo . Chtel bych nekde najit lidi co maji chut neco zacit delat ale zdá se to pomalu jak nemožnej úkol .

Odpovědi
anonym

Skinne3r, začít v něčem podnikat a investovat do toho peníze, to není nijak snadná záležitost. Je třeba zmapovat si danou lokalitu, zjistit, zda to, v čem chceš podnikat, má šanci uživit Tebe, rodinu a zaměstnance. Je třeba si uvědomit, kolik příležitostí pro naše lidi se zbytečně promrhalo vpuštěním levného asijského zboží na naše trhy, kolika lidem levná asijská síla vzala u nás možnost výdělku. Kde není možnost pronikání do naší ekonomiky ze strany Vietnamců, tam se tlačí zboží z Evropy. Vesměs to méně kvalitní, protože na prvotřídní zboží zde většina lidí nemá příjmy.
Je třeba velmi opatrně hledat skulinu na trhu, kde by se dalo rozumně začít s podnikáním a také podnikat. Proto je třeba mít vytvořené i další podmínky, mít podporu svých blízkých a rodiny.
Je rozdíl mezi bezhlavým vrhnutím se do hazardu a skutečným dobře promyšleným podnikáním. Nutno je vědět, že o výsledky Tvého podnikání bude zájem.

venkovan

Lidí co něco dělají a rozšiřují svoji činnost a nebo začínají podnikat je pořád dost. Není třeba se z toho hroutit – prostě jen se podívat okolo seba.
A není problém začít i sám. Nemusí to být hned těžba ropy, stačí jen těžba diamantů.