zjentek

Kde se bere tolik fotek Kim Čong-una, které se průběžně objevují v „západních“ médiích?

http://media.no­vinky.cz/552/5355­26-top_foto1-c1mv5.jpg?1458021­606
Jeden by řekl, že za podobné „uniklé“ foto by očekával nejspíše popravu.
Jsou severokorejští fotografové tak odvážní, nebo to snad fotí družice, nebo co a jak?
Napadlo mě, že bejt já on a mít to v mé zemi a ve světě rozehraný, jako to má on, tak by vůbec nikdo netušil, jak dneska vypadám (krom těch nohsledů z fotky). No, Kim možná není tak dokonalý ..a nebo je snad jeho záměr dělat ze sebe relativně snadný terč?

Nejlepší odpověď
Kepler

Rozhodně se nejedná o nějaká uniklá fota odvážných reportérů. Mohl sis všimnout, že se vždy jedná o fotky, kde je Kim v lichotivých a důležitých situacích. Je vždy obklopen svými věrnými a prověřenými lidmi, fotky jsou cenzurovány a takové severokorejské agentury vždy rády poskytnou do zahraničí.

Další odpovědi
Hans51

Je velice vtipné, když si člověk všimne, že na většině fotografií není Kim sám, stojí za ním lidé v uniformách držící v rukou poznámkové bločky, případně si rovnou poznámky činí, ta propaganda je až směšná.