Fly

Kde sa dá zhliadnuť seriál Tajný denník Adriana Mola?

Dobrý deň. V knihe Úprimná spoveď Adriana Mola sa na konci písalo, že Slovenská Televízia uviedla 4-dielny seriál Tajný denník Adriana Mola, práve podľa tejto rovnomennej knihy. Predpokladám, že seriál bol v slovenčine alebo so slovenskými titulkami. Na Youtube som našla seriál po anglicky, ale po slovensky nie. Prosím vás, neviete, kde sa tento seriál dá zhliadnu´t so slovenským dabingom alebo titulkami? Moc ďakujem! Fly.

Odpovědi
Andreas

On-line to asi nikde není. Koukal jsem ale na www.warcenter.cz a jsou tam odkazy ke stažtení. To je asi jediná možnost.