SengSS

Kde rozměnit euromine ???

Mám jich plný sáček z dovolených co mi zbyli , nebo nevíte jestli je vezmou třeba v Tescu nebo Kauflandu ???

Odpovědi
johana 56

U násTesco mince nebere,pouze bankovky, maximálně 20 eur.Kaufland nevím.Drobné bych zkusila přímo v bance nebo ve směnárně.

ahold

V bance bys asi musel zaplatin nějaký poplatek.
Já to řeším tak , že požádám o výměnu někoho ze známých Slováků.

sportak

všechny odpovědi jsou zcestné,protože euromine ti nikde nerozmění…pouze euromince… , ale doufám,že nás (čechy) EURO MINE… , jak jsi napsal......neber to jako útok,jen mě to zaujalo…tak jsem se vyjádřil…