Kde rodiny většinou ubytovávají au-pair?

Na půdě nebo ve sklepě nebo jím dají vlastní pokoj či s sní dokonce spí v posteli (vpravo manželka, vlevo manžel a au-pair uprostřed a potomek vedle v posteli)

Nejlepší odpověď
hanulka11

pokud je to slušná rodina má au-pair svůj pokoj-jinak bych tam nebyla a proč taky......?

Další odpovědi
anonym

Ať už se ptáš ze zvědavosti nebo z vážného zájmu, existuje dost agentur, které au-pair zprostředkovávají. Ty mají na svých webovkách popisné informace o všech podmínkách i průběhu. Dokonce tam mívají i reference dívek z konkrétních pobytů.
Skoro to vypadá, že si nějak pleteš naše podmínky se zeměmi, kam se jezdívá.
Rodiny, které au-pair poptávají např. v Anglii obvykle bydlí v rodinném domku se zahradou, kde samostatný pokoj je naprostou samozřejmostí, ne-li přímo podmínkou.