Kde reklamovat pleš?

Nejlepší odpověď
annas

  1. Pokud nosíte gumovou pleš a roztrhla se vám, tak samozřejmě u prodejce.
  2. U pleše, která se vám vytvořila geneticky atd., máte bohužel smůlu. V tomto případě je pleš bez záruky, takže reklamace není možná.
  3. Pokud máte na zahradě „kněžskou pleš“, tak reklamovat sám u sebe, že jste ji špatně zlikvidoval. Odpadlo jí chmýří, takže připomíná kněžskou či mnišskou hlavu.
  4. Tonzura – zastaralý výraz – " vyholená část hlavy na temenu, kde byl kandidát biskupem pomazán olejem při svěcení na kněžství; v katolické církvi tradiční označení příslušnosti k duchovenstvu; b) obřad vystřižení vlasů nově svěceným klerikům. Biskup ustřihne kandidátovi kněžství vlasy na temeni hlavy, aby zdůraznil jeho odstup od světských záležitostí. V současnosti se již tonzura nepoužívá. Z latinského tonsura stříhání." http://leccos­.com/index.php/clan­ky/tonzura

Tuto pleš není možné reklamovat, jedna se už nenosí, navíc nejste duchovní. 🙂

Další odpovědi
Drap

U rodičů. Nikoho jiného k zodpovědnosti volat nemůžeš.

zjentek

kdysi jsem slyšel o bohovi srsti a porostu, ale zapomněl jsem jeho jméno ..i adresu ,)

marci1

Na lampárně. 🙂

anonym

U holiče…
Buďto u svého, nebo u toho ´nejvyššího´…
😁