vevinka007

Kde půjčují koně?

Nevíte kde poblíž Olomouce/Brna půjčují stáje koně třeba na vyjížďky, ale bez doprovodu nebo na jízdárnu bez trenéra? Děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud tě neznají a neznají tvoje jezdecké zkušenosti, tak ti koně bez doprovodu či trenéra nepůjčí nikde.

Další odpovědi
anonym

Kdybys měla koně, tak bys ho půjčila každému kdo si řekne, že s ním chce jet ven sám a bez dozoru? Sama jsem jezdila na svojí kobylce dost a dost a můžu ti říct, že to není zas až taková zábava. Když tě koník někde „vyloží“ (což se může z různých důvodů snadno při vyjíždce do terénu stát) tak i v případě, že se nikdo nezraní, to není úplně nej… Poklekaný koník většinou uteče domů a několikrát se mi stalo, že jsem šla pěšky domů několik kilometrů. A to mluvím o případech, kdy to vlastně dobře dopadlo.