Avatar uživatele
Lamička

Kde prožijete silvestra?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? aramah, anonym před 4527 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aramah

doma

Jako vždy.I když jsem noční pták tak pravidelně odpadám kolem jedenácté :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

doma

se sestrou uděláme jednohubky, chlebíčky popijeme, předtím založím DVD odejdu k ní a nahraju si ze satelitu remixy, pak se sousedy přívítáme Nový rok, podíváme se na ohňostroje a petardy, už se moc těším jako vždycky..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanny 2

doma

Na Silvestra jsem nejraději doma v pohodlí,už kvůli pejskovi,který se strašně bojí těch ran a rachejtlí z venku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Ještě nevím

Ještě nevím. Je to daleko. Může to být doma, stejně jako v blázinci, nemocnici či krematoriu nebo někde na jiné párty.
Jen nějak mne ty „povinné“ oslavy neberou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

doma

Nijak zvláště to neslavím, jako každý běžný den

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Luxusní hotel a welness

  1. Ti, co jezdí do luxusních hotelů, nechodí na tyto odpovědi.
  2. Hotel a welness jsou 2 různé pojmy.
  3. Když už letos vkládáš znovu otázku, která tu byla (viz odkazy), alespoň by ses mohl poučit z variant. Druhá nejčastější varianta po „doma“, bývá návštěva u přátel, sousedů, příbuzných apod. Tam jdeme např. my. Protože tu tato možnost neexistuje, dal jsem absurdní variantu, která by stejně zůstala nevyužita. Tys nedal ani „Jiná odpověď – jaká?“ Je 6 možností v anketách, proč je nevyužíváš?

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kde-budete-oslavovat
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/uz-mate-naplanovano-kam-letos-na-silvestra

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

doma

Doma, uvažovala jsem, že bych u sebe udělala menší akcičku, najedli bychom se, popili, pozvala bych ségru a její kámoše, kámošky.. No, ještě uvidím. Ale pokud budu trávit Silvestr sama doma, tak do půlnoci čekat nebudu. :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

doma

Doma a v poklidu,nemám rád rachot a kravál.Dr.Axl a „iv“ by mohli prožít krásného Silvestra spolu,pokud by se do půlnoci nezabili vzájemně.Jsou to skoro identické povahy.
S manželkou si otevřeme Portské a budeme sledovat TV,nebo video.Konečně třeba dojde na Avatár.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

doma

U TV a PC o půlnoci u balkónu a pozorovat ohňostroj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeJuNkA117

doma

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tíšek99

Ještě nevím

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek