Lamička

Kde prožijete silvestra?

Nejlepší odpověď
aramah

doma

Jako vždy.I když jsem noční pták tak pravidelně odpadám kolem jedenácté :D

Další odpovědi
briketka10

doma

se sestrou uděláme jednohubky, chlebíčky popijeme, předtím založím DVD odejdu k ní a nahraju si ze satelitu remixy, pak se sousedy přívítáme Nový rok, podíváme se na ohňostroje a petardy, už se moc těším jako vždycky..

hanny 2

doma

Na Silvestra jsem nejraději doma v pohodlí,už kvůli pejskovi,který se strašně bojí těch ran a rachejtlí z venku.

venkovan

Ještě nevím

Ještě nevím. Je to daleko. Může to být doma, stejně jako v blázinci, nemocnici či krematoriu nebo někde na jiné párty.
Jen nějak mne ty „povinné“ oslavy neberou.

Drap

doma

Nijak zvláště to neslavím, jako každý běžný den

anonym

Luxusní hotel a welness

  1. Ti, co jezdí do luxusních hotelů, nechodí na tyto odpovědi.
  2. Hotel a welness jsou 2 různé pojmy.
  3. Když už letos vkládáš znovu otázku, která tu byla (viz odkazy), alespoň by ses mohl poučit z variant. Druhá nejčastější varianta po „doma“, bývá návštěva u přátel, sousedů, příbuzných apod. Tam jdeme např. my. Protože tu tato možnost neexistuje, dal jsem absurdní variantu, která by stejně zůstala nevyužita. Tys nedal ani „Jiná odpověď – jaká?“ Je 6 možností v anketách, proč je nevyužíváš?

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kde-budete-oslavovat
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/uz-mate-naplanovano-kam-letos-na-silvestra

WeeBear

doma

Doma, uvažovala jsem, že bych u sebe udělala menší akcičku, najedli bychom se, popili, pozvala bych ségru a její kámoše, kámošky.. No, ještě uvidím. Ale pokud budu trávit Silvestr sama doma, tak do půlnoci čekat nebudu. :D

jendahun

doma

Doma a v poklidu,nemám rád rachot a kravál.Dr.Axl a „iv“ by mohli prožít krásného Silvestra spolu,pokud by se do půlnoci nezabili vzájemně.Jsou to skoro identické povahy.
S manželkou si otevřeme Portské a budeme sledovat TV,nebo video.Konečně třeba dojde na Avatár.

Michal Kole

doma

U TV a PC o půlnoci u balkónu a pozorovat ohňostroj

WeJuNkA117

doma

Tíšek99

Ještě nevím