davča

kde prosím vás najdu správce mého počítače.

Doplňuji:
A kde najdu seznam uživatelů

Nejlepší odpověď
Gollumek.88

správce tvého počítače jsi buď ty nebo ten člověk, který ti tam zřizoval uživatelský účet. Práva se dají měnit v seznamu uživatelů, například. Ale potřebuješ k tomu právě práva administrátora/správ­ce.
Doplňuji:
záleží na tom co máš za windows (mluvíš-li o windows a ne o linuxu).

najdeš je buď ve start – ovládací panely – uživatelské účty

nebo klikneš pravym myšítkem na Tento počítač – vybereš Spravovat – místní uživatelé a skupiny – uživatelé. I zde můžeš zakládat, rušit uživatelské účty, měnit jim hesla, dávat různá oprávnění.

Další odpovědi
rynek878

Pokud nevite tyto základní věci o účtech vašeho PC,tak se raději ani do těchto věcí nepouštějte,neboť byste si mohl tak akorát zadělat na pořádný problém.Možná by nebylo od věci si občas koupit nějakou technickou literaturu-Začínáme s PC apod.