Kde profesionálně vytisknou booklet a potisknout cd, kolem 50 ks ?

Nejlepší odpověď
chudst

Profesionalne ho vytisknete v jakekoliv tiskarne ve meste – nabidnou vam tam mnozstvi papiru, me osobne to stacilo na ten, jaky to delaji normalne.

Potisknout CD – tady uz je to horsi: ja jsem zvolil nejlevnejsi a nejdostupnejsi variantu – pouzit samolepici papir. (Opet v te tiskarne mi to vytiskli, meli primo i delane na DVDcko, takze stacilo jen odlepit a prilepit.) Dalsi moznosti je lightscribe, ktery umeji jiz nektere dnesni vypalovacky – takze si najdete nejakeho kamarada, ktery ji ma. Pak je posledni a asi nejnakladnejsi: sverit to do rukou odbornikum. Jen si nejsem jist, jestli budou brat 50ks, kdysi jsem se dival a brali min. 1000ks. (Ale to bylo mozna jen u urcite firmy). V pripade zajmu je kontaktujte napriklad zde: http://www.cdpo­tisk.cz/