Lgee

Kde prodat staré mince?

Mám přes 100 minci a všechny mají cenu možná několika desítek tisíc chtěl bych prodat třeba 2 které mají hodnotu kolem 2500 nemám ted moc peněz, kde je tedy prodat? Případně dle jakého ceníku se řídit?

Odpovědi
lukas1912

taki si neco vibereš https://search­.seznam.cz/?q=pro­dat+star%C3%A9+min­ce&oq=prodat+star%C3%­A9+mince&sgId=&thr­u=&su=&aq=&sou­rceid=szn-HP

vojtechpiner

Zkusil bych nějaké burzy, tam se vždycky najdou lidi se stejným zájmem.

McArthur

Nevíš-li cenu, zkus Aukro nebo eBay.

Jinak Ti mohou pomoci sběratelské kluby nebo numismatické prodejny.

Klaproth

Navštiv nejbližší numismatický klub a nech si poradit.