PlayStationa

Kde prodat auto?

Nechci využívat bazary jako AAA Auto,… (chci přes bazar, ale na vlastní pěst, a hledám ideální stránku).

Odpovědi
LubosHa

www.inzerce-bazos.cz/inze­raty/auto_moto/au­to_moto-osobni_auta

anonym

Zkus to v rádiu,kde mají inzerci ve vysílání,je to dosti reálné a hodně lidí to slyší éteru.

Kankys

Já prodal auto přes aukro a v pohodě, nakonec ještě za víc než jsem uvažoval že dám cenu kup teď.

krabiceodbot

Na www.tipcars.com v záložce Můj TipCars -podání jednorázového inzerátu

Kamix

Taky jsem před nedávnem prodával automobil a dost mi pomohli tipy z https://kralmo­toru.cz/media/jak-prodat-auto Obecně pokud se s tím nechceš moc zaobírat, tak je nejlepší jet do autobazaru, kde obratem dostaneš peníze a dál nemusíš nic řešit, musíš však počítat s tím, že nedostaneš tolik jak kdyby jsi to prodával sám.