Kilián

Kde probíhají zkoušky na VŠE?

Probíhají v nějaké posluchárně? A Jak jsou třeba očíslovaná sedadla? Mám totiž určené sedadlo a už se vidím, jak to tam hledám
Doplňuji:
Mám být v místnosti NB A, tak snad usednu včas a bez problémů.

Nejlepší odpověď
Pepa25

Příště by bylo dobré dopsat slovo „přijímací“ před zkoušky, už jsem se vyděsil, že student VŠE na konci zkouškového druhého semestru hledá posluchárnu … 😉

Hlavně si napiš přesný název posluchárny, je rozdíl nová (Venclovského) aula nebo stará (Likešova) aula …
Plánek tady: http://www.vse-testy.cekuj.net/bu­dovy.html
Doplňuji:
NB A je posluchárna v nové budově, na poměry VŠE spíš malá (max. 200 lidí). Stupňovitá, je dobře vidět na tabuli, žádné slunce nebo hluk. Dobrá učebna.

Další odpovědi
zzzzz

Zaleží jaká zkouška, písemné jsem měla v aule, a ústní podle dohody. Každá škola to může mít jinak, podle toho jaké má možnosti.

anonym

Nebude to tak složité – do kina či divadla chodíš, ne?
😉

Kilián

Pepa 25: Díky. Mám být v místnosti NB A, tak snak usednu včas a bez problémů :D