KubikS7

Kde přečkávají zimu motýli? Myslím všechny vývojové formy – od vajíčka až po dospělce.

Nejlepší odpověď
beer

Spousta našich druhů koncem léta odlétá. Jiné druhy přečkávají zimu ve stadiu housenky, kukly nebo imaga ukryty pod kůrou, ve štěrbinách, listí ap. Jsou například i druhy, které přezimují spolu s mravenci pod zemí (modrásek).. Více net.

Zdroj: Studium entomologie

Další odpovědi
tom004

Určitě bude lepší,když projevíš trochu víc samostatnosti,a začneš se učit sám.