Pokročilý

Kde právě teď jste a co děláte?

kde jste teď a co děláte, kromě toho, že píšete sem a co se chystáte dělat?
Moje odpověď: jsem doma, mám tu bordel, musim uklidit, pověsit prádlo a teď jdu vařit rizoto. Až přijede manžel z práce, zkusím ho ukecat třeba na ty houby. Pak přijdem domů, budem hladoví, protože nic nenajdem a budeme si vyndavat klíšťata. To je můj denní plán :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ted jsem zrovna dodělala oběd (Flamendr s hranolkama a okurový salát)já ted dojídám ze včerejška smaženou cuketu s hranolkama a chystám se jít po obědě do obchodu nakoupit,žehlit si prádlo a uklízet koupelnu takže toho mám dnes hodně.A protože jsem dětem v Pátek slíbila výlet tak už ted přemýšlím co uvařit abychom se rychle mohly najíst a jet.

Další odpovědi:

Pokročilý

na rekvalifikaci na úp..v informační a poradenské kanceláři,nikdo nechodí a já se nudím..jen občas někdo přijde že chce poradit s životopisem atd..a to tu jsem až do pěti..ještě že mám odpovědi.cz:)

potom pujdu domů,kde bude protivnej a hladovej přítel,tak mu něco uvařim..pak si na chvíli lehnu,a pak budu malovat(je to můj koníček) pak zas něco na večeři a pak spinkat a tulit se

Bronzový

Jo tak to rizoto se právě dodělává,ze zbytku kachny a s domácí zeleninkou.Až to sním a jako vždy manželce pochválím,sešiju přednášku,sednu do auta a pojede ke konzultantíkovi.On mne asi vyhodí i s tou koalou,pojedu domů,začnu předělávat,žena bude vrčet,že je doma práce jak na kostele a já ji snad nevidím či co,pak bude večeře,já ji pochválím,atd.....ale to už tady bylo.

Zlatý

Právě jsem se vrátil nikoliv z hradu, ale z nákupů a tunelování našeho účtu před bankomat. Nyní čekám až přiharcuje manželka s návštěvou - dcerou a dvěma vnuky,jinak též brněnskými draky. Těším se na ně a přemýšlím čím je překvapit, ale také nad tím, jak bude asi vypadat náš zatím uklizený byt, než hošani půjdou večer do hajan.

Stříbrný

Před dvěma hod.jsem přišel z lesa s košikem hřibů,očistil nakrájel,uvařil kafe a sedám k počítači a přeji Vám hezké odpoledne.

Bronzový

Sázím si levanduli kolem chodníku, vařit nemusím dnes jsem sama doma. Kolem po cestě stále někdo chodítak se staví a už piji asi pátou kávu, je tu provoz a líbí se jim ten záhon.
Věřte své
koalí samičce a přesvěčte konzultanta, že je to ten nejlepší nápad, věřte si !
Udělejta si z toho dne alespoň malou radost, vždyť je venku krásně, alespoń na západě a každá hezká chvilka pohladí duši.

Pokročilý

jo,já to napíšu a stejně odpověď vymažou jako závadnou................

Jsem doma a nudím se ale co se hub týče učitě rostou našly jsme velké i malé...hřiby, bedly a ještě nějaké newím ted jak se jmenujou

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.