ZIU 682

Kde pracují kouzelníci z Harryho Pottera?

Je tu nějaký znalec Harryho Pottera? Zajímalo by mě, kde pracují absolventi bradavické školy? Někteří jsou na ministerstvu kouzel, bystrozoři, v redakci denního věštce a jinotaje, z některých se mohou stát učitelé, profesionální hráči famfrpálu, ale to je tak asi všechno. Hospody a obchody v Prasinkách a příčné ulici mají stálé majitele už tisíce let. Tak kde pracují ostatní kouzelníci? Jsou na podpoře? :D

Nejlepší odpověď
sesednizkola

Kouzelnici přeci podporu nepotřebují když si můžou peníze vyčarovat :D

Další odpovědi
Drap

Na podpoře nejsou, pracují na svou živnost jako OSVČ. Po 575 létech mají nárok na důchod. Pokud si ovšem platili sociální pojištění.