Kde potvrdit emailovou zprávu – obsah českému rozhlasu brno. Aby to jen nepřečetli a ta řekla potom já mám

v kabelce citrony, dostala jsem papírek co mám číst. Aj, na přání mě bude volat paní od nás, pak ta ze Zlína, máme tady telefon aji od Josefa atd. Že serou na lidi.

Nejlepší odpověď
niemand

to, že Vás někdo necitoval, ještě nemusí nutně znamenat, že na Vás „serou“.
Nicméně se dá před odesláním emailu nastavit, že chcete dostat potvrzení o přečtení. Funguje to na stejném principu jako potvrzenka SMS zprávy.