Dismas

Kde ohlásit, že se mi zjevila Panna Marie?

Na policii? Farářovi?

Nejlepší odpověď
lexx

sorry ale leda tak na psychiatrii jak už někdo uvedl, jo, to budeš mít záznam v kartě a to je doživotní a nedobré…

Další odpovědi
konemy

U Chocholouška.

BANAN93

Psychiatrovi :D
Ale zkuste se zeptat faráře :D třeba to potom uvidíme všichni v televizi jako třeba ty krvácející sochy.
http://nek201­5.cz/img-content/files/E­uch.%20hnut%C3%­AD%20v%20morav­sk%C3%A9%20c%C3%A­Drkevn%C3%AD%20pr­ovincii.pdf

klumprt

Osobně na adrese Ústavní 91, 181 02 Praha 8, Česká republika

střevo

ty vole do Novy
a koupěj ti pivo

ivzez

Nikam, chceš-li zjevení přežít ve zdraví…

lota

Anebo třeba tady.:-)

pucipuci

Vidím to špatně, pokud sis nešlehl a jsi o tom na 100% přesvědčený, tak tě lituju, já prožil něco podobného 2× s ufo. Taky jsem to psal na různé stránky tomu zaměřené a nic, bez odezvy. Ale zase lepší, než kdyby mi na dveře zaklepali muži v černém.