bulík

Kde, od koho získat souhlas k eutanázii? Sice není uzákoněna, ale je možné získat souhlas na některém ministerstvu?

Nejlepší odpověď
marci1

Nelze. V ČR není eutanazie legální.

Další odpovědi
gecco

Ne – u nás ne…
Euthanasie je zakázána bezpomínečně – takže žádný souhlas ´nepomůže´.
Pokud jde o Evropu, můžeš si jednosměrně zajet do Belgie, Lucemburska, Holandska, Švýcarska…

anonym

Existuje takzvaná „sebevražda druhou osobou“. Ovšem v ČR se moc nehraje na precedenty, pročež by to byl stále risk… Každopádně pokud budeš mít věrohodného svědka, videozáznam, sepsaný dokument a dalších X připravených důkazů (papír i svědectví od psychiatra (+ kněze, rodiny, …) že dotyčný jedná při svéprávnosti atd.), pak ti to s největší pravděpodobností projde. (Avšak nikdy to nebude jisté.)

arygnoc

nie, nie je to možné.

;-Q