dentista

Kde nejvíc věří?!

Ahojte,
chtěl bych zistit nejaké info jak je na tom česko a jiné země, vím že je česko nejvíc „ateistické“ a kdo je hned po něm?

Nejlepší odpověď
ten který je

Nejvíce věřících kteří vyznávají katolickou víru v Evropě je v Polsku,Irsku,Špa­nělsku,Itálii,Por­tugalsku.Lidí co vyznávají protestantskou víru je hodně v Německu,Holan­dsku,Skandiná­vii a Velké Británii.Pravos­lavných je hodně v Rusku,Ukraji­ně,Srbsku.Nej­sem odborník ale stát který je druhý nejatejističtější po češích mne nenapadá.Před námi je to snad KLDR,ale ta není v Evropě.

Další odpovědi
Toruk

V Polsku je prý 98% věřících. Ale vedle toho jsou to i největší konzumenti pornoprůmyslu (v souvislosti s tabuizací sexu). A kriminalita u nich není menší, než u nás bezvěrců- takže taková formální víra nedělá lidi lepšími…

anonym

Myslim si ze v Evrope jsou to Polaci,kteri maji nabozenstvi povinne(dle papeze).A jinak fanaticky Koran apod.

anonym

Nejvíce se věří u nás v rodině.

roxy52

Hned po něm jsem já,protože stále bláhově věřím,že jednou bude líp.Atˇuž s Bohem,nebo bez Boha.