Avatar uživatele
TONICK

Kde nejlevněji koupit kvalitní sportovní obuv?

Doplňuji:
ad roxy52: „Omlouvám se, zapomněl jsem napsat, že potřebuji nové 😁 😁“..

ad baghira: „Já ne, můžu koupit kvalitní Mizuna za 2700,– v obchodě A a ty samá Mizuna můžu v obchodě B koupit za cenu poloviční.. A potřeboval bych nejlépe vědět, jak se jmenuje obchod Z 😁 S e-shopy jsem nějak tak počítal, ale i tak díky 🙂“ …

rtepp: „Díky!“..

hanulka11: „OK, jen bych potřeboval vědět, kdy takové akce a kde jsou 😁 Abych tam včas mohl přijít a vykoupit to 😁“

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11 před 4584 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
roxy52

…že by v šatně u tělocvičny…? 😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rtepp

Třeba SPORTISIMO

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
baghira

Vidím jistý rozpor mezi „nejlevněji“ a „kvalitní“.

Nicméně dá se říct, že nejnižší ceny bývají v e-shopech.

Zdroj: www.zbozi.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Přece jako všechno – v hospodě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Dá se sehnat během akcí i v prodejnách s dražší obuví.
Na sportovní obuvi bych zásadně nešetřila, protože kvalitní obuv má výplně, které brání při doskoku, při nárazech a prostě udržují nohu v bezpečí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Palecc

Pro sportovní věci a to i obuv vždy jedu do Freeportu 😉 Jestli neznáte, což asi znáte, tak mrkněte: http://www.fre­eport.cz/
Já se tam ted chystám 14.4. kdy budou mít Late night shooping, slevy až 80 % … na ty akce se tam fakt vyplatí jezdit na 100 % . Ještě tam budou mít soutěž o zájezd na Maledivy.

před 2182 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Renatka2

Dívám se, že Freeport letí! Hodně lidí tam asi jezdí, co?
No měla bych se tam tedy také podívat 🙂 Potřebuji udělat větší nákup oblečení, tak toho možná využiji.

před 2170 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Xenka

Jejda, tak tam musím jet toho 14.4. :D Stejně jsem tam ted chtěla jet někdy. Tak toho využiji, díky za info.

před 2179 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Palecc

Neni zač. Byla jsi tam? Já jsem tam byl a zase jsem parádně nakoupil. Sportovních věcí mám ted mraky, můžu se pustit zase do běhání. Letos se chystám i na nějaké závody 🙂

před 2173 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Xenka

Takle závodíš, jo? :)
Jo byla jsem tam a dobrý, fakt že jo, kupa slev, také jsem skvěle nakoupila.

před 2172 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Martulka0408

Ahoj, sportovní obuv najdeš i na http://www.otto-shop.cz/c-13259349-sportovni-obuv.html?page=2, tak mrkni, třeba tě něco zaujme :)

před 4572 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek