monaas

Kde nejlevněji koupím měsíční čočky, které nemusím sundávat na noc??

nejlépe z s-shopu..a co nejmenší doba dodání :)

Nejlepší odpověď
Pájo

Pokud teď nevíš jaké koupit, první takové čočky si zajdi koupit k optikovi. Až je vyzkoušíš, že ti bez problémů (některé konkrétní) vyhovují, nebude problém, koupit je i z e-shopu.

Další odpovědi
pusinka50

Musíš si nejprve vyzkoušet čočky, které ti budou sedět. Některé tě mohou tlačit, jiné vysušovat oko, další se snadno roztrhnou, přes jiné můžeš vidět jaksi „šejdrem“… Jestli nenosíš čočky, nech si nejdříve v nějaké optice u jejich kontaktologa vyšetřit zrak.
Z e-shopu trvá dodací lhůta vždy cca 2 dny, expedují vždy následující den po objednání.
Já nakupuji na kontakto.cz, zdá se mi ze všech nejlevnější a čočky jsou dobré a navíc jsem tam objevila super roztok Zero-seven, kdy odpadá nutnost při čistění promnout čočky (pak se právě často roztrhly), ale roztok je očistí sám o sobě a je také levný oproti jiným roztokům.

vasecocky

Ahoj, kde koupit nejlevnější čočky, můžeš zjistit například pomocí srovnávače na Heureka: http://kontaktni-cocky.heureka.cz/. Doba dodání cca do druhého dne je dneska standart téměř ve všech e-shopech prodávajících čočky. Ale před koupí bych se určitě podíval na hodnocení e-shopů, aby jsi neprohloupila. Jinak určitě, jak píší ostatní, pokud jsou to tvé první čočky, určitě si nejprve zajdi na změření zraku, aby jsi věděla jaké čočky si pak přes e-shop zakoupit. Tip, kde například měření provádějí přikládám v URL.

Zdroj: http://www.va­secocky.cz/apli­kace-vysetreni.html

lucca

ja kupuji pres proficocky.cz tam se mi zdaji nejlevnejsi a dodani a delka dodani je akorad a nikdy s tim nebyl problem :)

monaas

jeee tak moc děkuji..ja jsem právě chtěla rovnou koupit..ale tak asi prvně zajdu jak říkate :)