Kazz

Kde nejlépe studovat?A jak je to s přestupem?

Dobrý den,
Má otázka zní:mám velmi rád jazyky,studuji němčinu,angličtinu a ruštinu a zároveň mě láká práce v letectví. Letos jsem dochodil prvák na gymplu a nějak cítím že to není úplně ono.Nemáte nějaký nápad kde by se toto dalo zkombinovat?
Další otázka:když bych se teď na konci prázdnin rozhodl,že chci přestoupit na jiný gympl popř.školu,jak by to bylo s přestupem. Pokud by to nebyl gympl,pravděpodobně bych opakoval ročník,že?
Děkuji za rady

Nejlepší odpověď
manon

Osobně si myslím, že nikde to nebude tak úplně ono podle Tvých představ. Každá SLUŠNÁ škola nutí studenta vydat ze sebe a naučit se i to, co se mu vážně opravdu zrovínka moc nechce. Tahle ošklivá metoda nakonec vede k rozšíření obzorů a nabytí potřebných znalostí, dovedností a odolností :) Hodně štěstí a občas prostě jen zatni zuby :)

Další odpovědi
anonym

Měl jsi jít na jazykovou školu. Gympl je univerzál na znalosti a start na VŠ. S přestupem očekávej přezkoušeni znalostí a taky škola musí s tím souhlasit.