pajaja

kde nejdu prodejnu stanů

chtěla jsem se zeptat kde v Brně je prodejna stanů dívala jsem se na internetu a nic mi to nenaslo.Děkuji za info

Nejlepší odpověď
karbo

Stan zakoupíte v každém větším obchodě se sportem.
Nebo přímo – Husky outodor,Lidická 17,Brno

Zdroj: www.huskycz.cz/sta­ny-ist.html

Další odpovědi
rybíz

Určitě ve sportovních potřebách, v Kauflandu, nebo Tescu.

Zdroj: já ho koupil v Kauflandu levně

Jakub Tlapal

Já jsem objednal stan z https://www.na­turehikecz.cz/ a je skvělý. Pro mě s manželkou dostatečně velký, v kombinaci s kvalitním stanem, karimatkou, je to skvělá dovolená. Dost mě bolí záda, ale ještě se mi ani jednou nestalo, že by mě po noci ve stanu někdy něco bolelo. Ten čerstvý vzduch prostě dělá divy 🙂 .