martin.jares

Kde nejblíže okresu Rychnov nad Kněžnou se dá učit tanec tango?

Prosím příklad města ,ne že řeknete např. všude…

Odpovědi
anonym

Ne, že by se Rychnov třeba s Paříží mohl ´soutěžit´ v kulturním vyžití – ale taková díra, aby se tam nepořádaly taneční, aby se tam nepořádaly kurzy, aby tam nebyli učitelé/ky tance, tak taková díra to zase není… 😉
Kukni třeba na http://www.spor­thotelweldis.cz/in­dex.php/akce/ta­neni-kurzy .
A pokud ti jde jen o tango a spíše individuálnější přístup, zkontaktuj některé z místních tanečních mistrů/yň, určitě se domluvíš.

honza19hk

Třeba Hradec. Co já vím tak tam i minimálně jedna taková taneční skupina je.