151kbar151

Kde nebo jak se dá vyrobit banner na webovou stránku?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Pokud jde o čistě obrázkový banner tak třeba tak si ho nakreslit vektorově v Inkscape (www.inkscape.org)a pak graficky doupravit v Gimpu (www.gimp.org). Tyto programy jsou zdarma a v češtině.

Pokud jde o nějaký interaktivní, tak pak v nějakém programu na tvorbu Flashů (např. Makromedia Flash). Bohužel je to program v angličtině a placený.